;

SCADA CONFERENCE 2020

KONFERENCIA ZAMERANÁ NA KYBERNETICKÚ BEZPEČNOSŤ V OBLASTI SCADA/ICS

Tickets for SCADA CONFERENCE 2020.
KONFERENCIA ZAMERANÁ NA KYBERNETICKÚ BEZPEČNOSŤ V OBLASTI SCADA/ICS
 

V priebehu konferencie sa oboznámite s legislatívnymi požiadavkami na riešenie kybernetických bezpečnostných incidentov a aktuálnymi požiadavkami pre bezpečnostný audit. O svoje skúsenosti s bezpečnosťou vzdialeného prístupu a o tom ako sa im podarilo infiltrovať do vzdialených zariadení a čo mohli spôsobiť sa s vami podelí náš zahraničný hosť zo spoločnosti OTORIO. Nebude chýbať ani kvalitná panelová diskusia s hosťami konferencie a zástupcami výrobcov v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Ďalšia časť sa bude venovať najmä novinkám vrámci technologických platforiem pre monitoring a zabezpečenie IT/OT prostredia, ich praktickým ukážkam a vypočujete si tiež zaujímavé prípadové štúdie.

KONFERENCIA URČENÁ PRE

  • prevádzkovateľov základných služieb podľa Zákona 69/2018 Z.z. o kybernetickej bezpečnosti
  • organizácie, ktoré sú prvkom kritickej infraštruktúry
  • firmy, ktoré majú záujem zabezpečiť prevádzku IT/OT prostredia

 KONFERENCIE SA MÓŽETE ZÚČASTNIŤ FYZICKY ALEBO ONLINE. Možnosť, ako sa SCADA konferencie zúčastníte prosím vyznačte pri platbe vstupenky pod registráciou. Túto voľbu môžete zmeniť najneskôr týždeň pred začatím konferencie. 

​​​​​​​ONSITE (Cena konferencie zahŕňa vstup na konferenciu v hoteli Holiday Inn, Bratislava, odborný program, 2x občerstvenie a obed za dodržania všetkých bezpečnostných opatrení. V prípade, že sa konferencia nebude môcť z dôvodu prípadných opatrení  pre COVID19 uskutočniť fyzicky, prebehne live v online priestore)
 
ONLINE (Záujemcovia sa môžu rozhodnúť aj pre možnosť pozrieť si konferenciu online. Cena konferencie zahŕňa odborný program a online prístup s možnosťou live chatu)
 

SCADA CONFERENCE 2020

KONFERENCIA ZAMERANÁ NA KYBERNETICKÚ BEZPEČNOSŤ V OBLASTI SCADA/ICS
Buy tickets
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

SecTec, a.s.
Záhradnícka 151, 82108 Bratislava, Slovakia

Company ID: 44742592
Tax ID: 2022816257
VAT ID: SK2022816257

Comments