;

DUŠA ZEME – online prednáška

Tickets for DUŠA ZEME – online prednáška.

Je už mnohoročnou tradíciou pripomínať si 22. apríla Deň Zeme a potrebu chrániť a starať sa o planétu, ktorá je naším domovom. Nová Akropolis Vás pri tejto príležitosti pozýva na prednášku s názvom Duša Zeme zameranú na staroveké tradície a poňatia späté so Zemou, ktoré môžu byť inšpiráciou aj pre dnešný svet a jeho prístup k prírode.

Prednáška sa bude venovať témam:

  • Staroveké náuky a tradície o Zemi
  • Bohovia a Duša Zeme
  • Zem chápaná ako živá bytosť
  • Elementálovia, duchovia prírody

Spoločne sa zoznámime s ponímaním našej planéty v klasických kultúrach a s ich bohatými tradíciami venovanými prírodným cyklom, predstavíme si aj zaujímavé učenia o neviditeľných prírodných bytostiach a Bohoch Zeme uctievaných našimi predkami, a tiež pohľady na našu planétu očami národov, ktoré žili v úzkom kontakte s prírodou a dokázali čítať jej posolstvá.

Prednáška je zdarma a uskutoční sa online prostredníctvom aplikácie Zoom. Link na pripojenie sa k prednáške Vám zašleme pol hodinu pred začiatkom podujatia 22.4.2021 na e-mailovú adresu, ktorú uvediete pri prihlásení.

Prihlasovanie a rezervácia vstupeniek do stredy 21.4.2021 (vrátane).

DUŠA ZEME – online prednáška

Date
22. April 2021 18:00
Registration
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Nová Akropolis
Osadná 15, 83103 Bratislava, Slovakia

Company ID: 36067008
Tax ID: 2021543524

Comments