;

SEŠN marketérov: Ako vytvoriť značku, pre ktorú chcú ľudia pracovať

Tickets for SEŠN marketérov: Ako vytvoriť značku, pre ktorú chcú ľudia pracovať.

🌟 O čom bude SEŠN? 🌟

Skutočným pokladom firmy sú jej zamestnanci. Ako pritiahnuť tých správnych a stať sa značkou, pre ktorú budú chcieť pracovať tie najväčšie talenty? Firemná kultúra a hodnoty sú dnes dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. Až 75% uchádzačov o zamestnanie preveruje firemnú reputáciu a prostredie, v ktorom bude pracovať. Tu prichádza na rad employer branding a HR marketing, ktorý by mal vychádzať z autentického života vo firme. Naučte sa pretaviť firemnú DNA do marketingu a vybudujte značku, pre ktorú sa na trhu práce zamestnanci “pobijú”. :)

🎙Aký bude program SEŠN? 🎙

📌 Program sme pripravili tak, aby bol väčší priestoru pre diskusiu a otázky. Každý vstup sa skladá z 20 minútovej prednášky a následne 20-25 minútového Q&A, v ktorom rozoberieme presne to, čo zaujíma teba. 📌

1. Talk + Q&A: Ako na stratégiu zamestnaneckej značky (Katarína Ďurčová & Imrich Kovaľ)
- Objav svoju zamestnaneckú značku. Ako ju identifikovať vo firme?
- Zisti čo pre teba znamená zamestnanecká značka ak si: majiteľ firmy, zamestnanec alebo marketér
- Využi potenciál zamestnaneckej značky na mAXIMum
- Inšpiruj sa TOP príkladmi zamestnaneckých značiek

2. Talk + Q&A: Ako vytvoriť inzerát, ktorý do firmy pritiahne diamanty (Miroslav Sendlai)

- Dôležitosť nadpisu pre ukotvenie pozornosti kandidáta (+ tip ako využiť A/B testy nadpisov)

- Využitie CTA prvkov v inzerii a ich význam

- Pracovný inzerát ako prezentácia spoločnosti (vízie, firemnej kultúry …)

3. Talk + Q&A: Ako vytvoriť zdravé jadro firmy (Ivana Havranová & Juraj Fehervari)
- Otvorene o tom, čo znamená "pracovať s ľuďmi" alebo jednoduché tajomstvá, ktoré fungujú
- Ako spôsobiť, aby ste budovali zapálený, úspešný a svoju cestu si užívajúci tím
- Kto alebo čo je kľúčom k jeho udržateľnosti

- Case study: Značka, ktorá láka najväčšie talenty (Be Lenka)

 

🤝 S kým sa na SEŠN stretnem? 🤝

 

Katarína Ďurčová

Je zakladateľkou značky AXIM a spoluzakladateľkou dynamickej siete firiem ATTAO. Dlhé roky pôsobila ako marketingová manažérka i členka vrcholového manažmentu vo firmách doma i v zahraničí. Venuje sa tiež konzultáciám a mentoringu v oblasti marketingu, ľudských zdrojov a rozvoju firiem v niekoľkých slovenských spoločnostiach. Značkám pomáha vystúpiť z davu, nastavuje im komunikáciu, propagáciu a rast v súlade s jej hodnotami a poslaním. Jej hlavné kompetencie sú objavovanie, budovanie a rozvoj osobnosti zamestnaneckej značky, nastavenie cieľových skupín, rozvoj talentov a firemnej kultúry.

Imrich Kovaľ

Biznis developer, podnikateľ, lektor, mentor, konzultant, obchodník. Zakladateľ e-biznis inkubátora MERINEO, spoluzakladateľ dynamickej siete firiem ATTAO. Už takmer 15 rokov posobí v online biznise a pomáha začínajúcim, malým a stredným podnikateľom napĺňať ich inovačný potenciál a presadiť sa v digitálnom svete. Objavuje, analyzuje a implementuje strategický, biznisový, komunikačný a marketingový potenciál firiem do efektívneho fungujúceho celku. Vo svojom e-biznis inkubátore sa podieľal na vytvorení, rebrandovaní a marketingovom zastrešení desiatok zákazníckych značiek. V spolupráci s SBA už niekoľko rokov mentoruje, školí a konzultuje podnikateľov, ale aj tých, ktorí o podnikaní ešte len premýšľajú. Aktívne participuje v rôznych biznis inkubátoroch, e-commerce akcelerátoroch a podnikateľských komunitách.

Miroslav Sendlai

Do recruitu vstúpil uprostred pandémie, čo pre neho znamenalo rýchlo sa adaptovať na nové podmienky na pracovnom trhu. To viedlo k hľadaniu nových metód náboru, ale aj skúmaniu, ako využiť pracovné inzeráty tak, aby boli efektívnym zdrojom kandidátov. V nich uplatňuje rôzne prvky marketingu, vďaka ktorým vie inzerát zacieliť na tých správnych kandidátov. Obyčajných inzerátov sú dnes už desaťtisíce. Ak chcete zaujať, musíte sa odlíšiť. Naučte sa ako.

 

Ivana Havranová

Má za sebou 26 rokov praxe v manažérskych pozíciách v oblasti obchodu a služieb. Vždy ju zaujímal biznis, ale aj ľudia. Otázka "Ako vybudovať úspešné tímy, dosahovať ciele a zároveň mať aj "šťastných" ľudí?" ju v praxi sprevádzala a pozývala k nájdeniu odpovedí. V roku 2014 vyštudovala akreditovaný kurz profesionálneho koučingu a začala ním žiť. Pomohol jej dosahovať ciele, ale aj vybudovať skvelé tímy a v prvom rade podporovať výnimočných jednotlivcov. Dnes má vlastné projekty a je predovšetkým biznis koučkou a mentorkou manažérom, podnikateľom.

Juraj Fehervari

Juraj je majiteľ a CEO firmy Be Lenka, ktorá vyrába a distribuuje barefoot topánky a babywearing produkty do celého sveta. Vďaka unikátnemu produktu, firemnej filozofií a podnikateľskému úspechu získala Be Lenka ocenenie EY Začínajúci podnikateľ roka 2019, Inovácia Žilinského samosprávneho kraja, taktiež viaceré nominácie ako Krištáľové krídlo 2021 alebo Atlas - Envirocena Nadácie VÚB. Firma Be Lenka reprezentovala barefootovú komunitu na EXPO 2020 v Dubaji a v roku 2021 pridala do svojho portfólia dve nové značky - dizajnové barefoot tenisky Barebarics a retailovú sieť PLAN BE. 


🍟 Čo mám zahrnuté v cene lístka na SEŠN? 🥂

- Welcome drink na privítanie

- Studený catering počas celého večera 

- Praktické skúsenosti a vedomosti, ktoré budeš vedieť po evente aplikovať a zaručene ti pomôžu v ďalších krokoch pri HR marketingu a employer brandingu

- Networking počas celého večera so zaujímavými ľuďmi z fachu a nášho mesta (kapacita podujatia: 80 ľudí)

🤗 Tešíme sa na teba a neformálne rozhovory aj po oficiálnom konci SEŠN.

Kedy: 5.10.2022 Kde: Nová Synagóga, Žilina Začiatok: 17:30

Iveta Hrabovská (CEO Gentlejam), Martina Zvolenská (PR manažérka - Be Lenka), Zuzka Chudíková (Marketingová manažérka - B10)

SEŠN marketérov: Ako vytvoriť značku, pre ktorú chcú ľudia pracovať

Date
05. October 2022 17:30
Buy tickets
Nová synagóga Žilina

J. M. Hurbana 220/11, 010 01 Žilina, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

LARMA s.r.o.
Horný Val 12/25, 01001 Žilina, Slovakia

Company ID: 52064476
Tax ID: 2120877572

Comments