;

Workshop Lucid Style

Jedinečné workshopy organizované iba počas Babskej jazdy s Lucid Style

NR/TN/ZA/BB/PP/KE

Price

from 49 €

Workshop Lucid Style

Jedinečné workshopy organizované iba počas Babskej jazdy s Lucid Style
Registration
Workshop Lucid Style

Workshopy Lucid Style sú jedinečné školenia organizované počas eventov 'Babská jazda s Lucid Style' pre všetkých milovníkov krásy a šminiek. Workshopy sú dvojhodinové školenia, ktoré sa zameriavajú na potreby každej ženy - denné a večerné líčenie. Cieľom workshopu je naučiť zúčastnených ako dosiahnuť po celý deň trvácny make-up aj ranným 15 minutovým líčením a následne ako sa dá denné líčenie pretransformovať na výraznejšie večerné líčenie.

ROZPIS WORKSHOPOV:

 • 28.4. 2019, 19:00 Nitra - posledné lístky
 • 29.4. 2019, 18:30 Trenčín
 • 30.4. 2019, 18:30 Žilina - posledné lístky
 • 05.5. 2019, 18:30 Banská Bystrica
 • 06.5. 2019, 18:30 Poprad
 • 07.5. 2019, 18:30 Košice - VYPREDANÉ

Na kurz sebalíčenia 8.5. 2019 v Košiciach je možné prihlásiť sa cez www.makeupbylucid.com/kurzy

LUCID počas prvej hodiny a pol na modelke - vybranej zo zúčastnených žien, vysvetlí najdôležitejšie postupy líčenia, poradí tipy, triky a obľúbené kozmetické značky pre rôzne typy pleti. Na záver dostanú hostia priestor na otázky a môžu tak dostať odpovede od profesionála s dlhoročnými skúsenosťami.

ČO SA NAUČÍTE?

Počas školenia sa bude Lucid zameriavať na starostlivosť o pleť pred a po líčení, vysvetlí rôzne typy pleti, používanie štetcov, nanášanie make-upu, kontúry tváre, zvýraznenie očí, úpravu obočia a prezradí svoje techniky k správnemu líčeniu a spracovaniu make-upu tak, aby vydržal počas celého dňa.

Na workshope získate odpovede na najčastejšie otázky klientov, ako napríklad:

 • Ako si vybrať správne líčidlo, alebo odtieň make-upu?
 • Čo používať na obočie, aby nebolo rozpité a rozmazané?
 • Ako dosiahnuť, aby make-up nebol po čase fľakatý alebo oranžový?
 • Ako zvýrazniť príp. dať do uzadia určité črty tváre?
 • Ktoré kozmetické značky používa Lucid pri svojej práci?

Workshop je vhodný pre každú ženu ktorá má záujem cítiť sa denne konfortne a sebovedomo, alebo pre každého koho zaujíma svet kozmetiky a krásy. Po kurze by ste mali mať dostatok informácií o postupoch potrebných pre každodennú starostlivosť o Vašu pleť, aby ste sa vedeli rýchlo nalíčiť pre potreby bežného dňa, alebo dôležitej udalosti. Workshop má limitovanú kapacitu. Lístky je potrebné kúpiť vopred.

KTO JE LUCID STYLE?

Lucia Sládečková  je známa pod svojou značkou Lucid Style ako make-up artist a hair stylist. Lucia sa preslávila vďaka účinkovaniu v relácii TV Joj  – Nákupné maniačky s premenami, ktoré vytvárala na klientkách. Húževnatosť, pevná vôľa a jej veselá povaha ju sprevádzajú 8 rokov v tomto biznise. Jej úspechom je obsadenosť a spolupráce s hercami, hudobníkmi, jej ateliér navštevujú známe tváre, ako aj klientky ktoré túžia byť krásne pre dôležitú udalosť. Spolupracuje na rôznych projektoch celoslovenského rozmeru, ako napríklad reklamy, photoshootingy, videoklipy a iné. Lucia bola vyhodnotená ako 6. najvplyvnejšia influencerka roku 2018 podľa Influence Power Index. Lucia je najčastejšie vyhľadávaná na svadobné líčenie a účesy, večerné a denné líčenie a účesy a na permanentné tetovanie obočia. Taktiež organizuje kurzy sebalíčenia a vizážistické kurzy, kde odovzdáva svoje vedomosti a kúsok srdca všetkým zaujemcom o toto povolanie.

 

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

LUCID Style, s. r. o.
Bajkalská 13, 821 02 Bratislava, Slovakia

Company ID: 50790226
Tax ID: 2120478635

N/A

Comments